W co ubrać nastolatkę do szkoły?

Nastolatki mają swoje preferencje w kwestii ubioru, jednak nie zawsze idzie to w parze z wolą rodziców. Nierzadko mają oni swoją wizję tego, jak ma wyglądać ich dziecko. Miejscem, które wymaga osiągnięcia kompromisu jest szkoła, ponieważ obowiązują tam pewne zasady co do stroju uczniów. Co zatem zaproponować nastolatce, aby nosiła do szkoły. Co będzie modne, wygodne i stosowne do sytuacji?

Nieśmiertelne jeansy

Spodnie dla dzieci Primigi jeansy dziewczęce 104 czarny, Gwarancja terminu lub 50 zł! BEZPŁATNY ODBIÓR: WARSZAWA, WROCŁAW, KATOWICE, KRAKÓW!

To uniwersalne spodnie, które można nosić praktycznie cały rok. Pasują niemal do wszystkiego i jeżeli zainwestujemy w parę dobrej firmy – niemal niezniszczalne. Obecnie młodzież najchętniej wybiera rurki – długie bądź kończące się nad kostką. Dzwony są teraz modne, jednak nastolatki niechętnie sięgają po tego typu trendy.

Po prostu t-shirt

To najwygodniejszy i najprostszy element garderoby. Kiedy jest ciepło, dzieciaki mogą być w t-shircie, kiedy jest zimno wystarczy narzucić bluzę. Młodzież chętnie sięga po koszulki z dużym logo ulubionej marki oraz po te z inspirującymi napisami.

Modne buty

Czasy zwykłych trampków już minęły. Nastolatki noszą sneakersy i trampki w stylu vansów. Dziewczyny nadal noszą balerinki, choć nie zawsze jest to najwygodniejsze obuwie. O czym pamiętać? W szkołach obowiązuje zmiana obuwia, więc nawet najmodniejsze buty będą musiały zostać w szatni – warto upewnić się, czy drogie obuwie nie zostanie łatwo przez kogoś skradzione. Wiele trendów wyłapują również nastolatki. Tak jest z bomberkami. Zwłaszcza dziewczynki bardzo chętnie noszą te kurtki i łączą je ze wspomnianymi rurkami i sportowymi butami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *