Stylowy maluch – trendy odzieżowe dla dzieci

Coraz większą uwagę zwracamy na to, w co ubrane są nasze dzieci. Już nie tylko patrzymy na to co podoba się im oraz nam, ale też na to, jakie są lansowane trendy. To dlatego, że moda również zapanowała w dziecięcych szafach. Mamy chcą być modne i zależy im na tym, by ich maluchy również prezentowały się stylowo. Mówi się o tym, że obecnie wszystko jest modne, jednak pewne trendy są bardziej widoczne niż inne. Okazuje się, że wiele tych, które obowiązują wśród dorosłych, ma swoje odpowiedniki w garderobach dzieci.

Materiał dresowy

Ubrania z tego typu dzianiny są bardzo wygodne i potrafią prezentowa się naprawdę stylowo. Kilka lat temu był boom na szarą dresówkę, jednak teraz są to również inne kolory. Nie chodzi tu jednak o zwykłe dresy. Z tego materiału robione są również sukienki dla dziewczynek, szorty dla chłopców, czy nawet kurtki.

Bomberki

5.10.15. Bluza chłopięca 2E3101

Moda na bomberki wśród dorosłych trwa już drugi rok. Zawitała również do świata dziecięcego. W sklepach znajdziemy zarówno modele dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Najpopularniejsze kolory – róż, zieleń i czerń – zarówno u maluchów, jak i u młodzieży.

Styl boho

Sukienki dla dzieci Next SMOCK - Sukienka koszulowa - denim

To już odwołanie do ubrań dla dziewczynek. Kwiaty i hippisowskie sukienki powróciły już jakiś czas temu. Teraz również młode damy noszą tego typu kreacje. Sukienki i spódniczki w stylu boho, kwietne desenie i etniczne wzory – takich propozycji jest wiele w asortymencie dziecięcych sklepów odzieżowych. Do tego dochodzą frędzle i chusty w przeróżnych kolorach i wzorach; przede wszystkim kwietnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *