Szykujemy malucha na zakończenie szkoły – w co go ubrać?

Gdy nadejdzie dzień zakończenia szkoły, pewnie będzie ciepło za oknem. Może nawet bardzo ciepło, zależy jeszcze od tego, jaka będzie temperatura. Generalnie jednak można śmiało powiedzieć, że w żadnym razie nie powinniśmy ubierać swojego dziecka zbyt ciepło. Co jak co, ale w przeciwnym razie będzie uskarżało się na to, iż zamiast pożegnać się z kolegami, koleżankami, nauczycielami, odebrać świadectwo, być może nawet jakieś dyplomy i nagrody, przez cały czas zmagało się z gorącem…

Wygoda przede wszystkim

W skrócie – nasza pociecha z całą pewnością powinna być ubrana w letnie ubrania – oczywiście eleganckie, ale mimo wszystko lekkie. Chociaż z tą elegancją to również nie przesadzajmy, przecież maluch kończący szkołę to nie jakiś maturzysta… Spokojnie, nadejdą jeszcze takie czasy, w których nasza pociecha będzie musiała chodzić na zakończenie roku naprawdę elegancko. Niech po prostu ubiór będzie schludny, możliwie jak najbardziej dostosowany do warunków pogodowych.

Najgorsze co może zrobić rodzic to po prostu doprowadzić do takiej oto sytuacji, w której ubierze dziecko zbyt ciepło, bo po prostu uzna, iż najważniejsze jest to, aby wszystko było możliwie jak najbardziej gustowne. Chyba czymś całkowicie oczywistym jest to, że dziecku powinno być komfortowo, niech spodnie, bluzka czy koszulka będą całkowicie komfortowe, bo w przeciwnym razie będzie niefajnie. Cóż, miejmy zatem nadzieję, że przyszykowanie malucha na zakończenie roku nie będzie w naszym przypadku jakimś wielkim problemem. Odzież dla dzieci znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/#odziez-i-obuwie-dzieciece.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *