Komunia: jakie dodatki dobrać do sukienki komunijnej?

Pierwsza komunia święta to niewątpliwie bardzo istotne wydarzenie w życiu naszego dziecka. Powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby nasze dziecko miało poczucie, że naprawdę postaraliśmy się o to, aby wszystko było w należytym porządku. Oczywiście tak czy siak kwestie religijne są najbardziej istotne w kontekście komunii, ale nie da się ukryć jednego – to jak nasze dziecko jest ubrane, również odgrywa bardzo istotną rolę, nie oszukujmy się, tak po prostu jest. No dobrze, to w takim razie jakie dodatki dobrać do sukienki komunijnej, aby wszystko było w porządku?

Co jest najbardziej istotne?

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że nie możemy przesadzać z ilością dodatków. Minimalizm w ten dzień to jednak podstawa – w dzisiejszych czasach rodzice i dzieci zbyt często wychodzą z takiego oto założenia, iż najważniejsze są dobra materialne, a nie sakrament. Nie zmienia to faktu, że strzałem w dziesiątkę jest chociażby obejrzenie się za torebkami. Mała torebka z całą pewnością będzie wyglądała ładnie, do tego pełni niewątpliwie ważną funkcję, jest po prostu funkcjonalna. Niech będzie ona jednak bardzo wygodna.

Strzałem w dziesiątkę jest również obejrzenie się za jakąś biżuterią. Niech to nie będzie droga biżuteria, która będzie rzucała się w oczy, bo jednak dziewczynka nie powinna aż tak bardzo wyróżniać się tego dnia. Nie zmienia to faktu, że piękny naszyjnik jest naprawdę fantastycznym dodatkiem do sukienki komunijnej, to trzeba przyznać w jednoznaczny sposób.

Miejmy nadzieję, że dobierzemy fantastyczne dodatki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *